AYÇEKİRDEĞİ TOPLAMA MERKEZİ

ÇİVRİL AYÇEKİRDEĞİ
İLE GERÇEK LEZZETİ
TADIMLAYIN!

image

Çiftçilerimizden naturel olarak alınan ayçekirdeklerini titizlikle işlemlerden geçirip kavurmaya hazır hale getirdiğimiz Çivril ayçekirdeği üretim tesisinde 15.000 ton işleme kapasitesiyle en iyi ürün ve en kaliteli hizmeti tesisimizde yapılan üretim ile hayata geçirmekteyiz.

image
DENİZLİ AYÇEKİRDEĞİ

ÜRETİM AŞAMALARI

image
image

ÇİVRİL AYÇEKİRDEĞİ FAYDALARI;

image
Tiroit bezlerinin aktif olarak çalışmasını sağlayan çivril ayçekirdeği, ciltlerde özellikle renk solması gibi durumlarında bolca tüketilmesi gerekmektedir.
Kaslarda zayıflama hisseden kullanıcıların çivril ayçekirdeğini tüketmesi halinde eski zayıflığının ortadan kalktığını göreceklerdir.
Alzheimer tedavisi için olumlu yönde etkisi olduğu bilinen ayçekirdeğinin aynı zamanda vücutta bulunan şişkinlikleri de azalttığı kanıtlanmıştır.
Depresyona iyi gelen denizli ayçekirdeği antidepresan özelliği taşımaktadır.
Her gün düzenli kullanım ile yarım avuç miktarında tüketilen çivril ayçekirdeği vücutta yer alan magnezyum ihityacının küçük bir bölümünü karşılamaktadır.
BAYÇELİK

ÇİVRİL AYÇEKİRDEĞİ ÜRETİM KAPASİTESİ

image
15.000 ton ayçekirdeği işleme tesisine sahip olan çivril ayçekirdeği tesisimiz her geçen yıl kapasitesini artırarak üretimlerini devam ettirmektedir.
MERAK EDİLENLER

ÇİVRİL AYÇEKİRDEKLERİ İLE İLGİLİ SORULAR

image

Bizimle iletişime geç  0 258 729 11 52

Çivril Ayçekirdeği Ürünleri?

İki farklı ayçekirdeği türü bulunurken bunlar siyah ve beyaz olarak farklılık göstermektedir. Lezzeti ve tadı farklı olan bu ayçiçekler şu şekildedir; Beyaz ayçekirdekleri 6 mm Ayçekirdeği, 6,5 mm Ayçekirdeği, 7 mm Ayçekirdeği, elekaltı ayçekirdeği. Siyah ayçekirdekleri ise 7.5 mm Ayçekirdeği, 8 mm Ayçekirdeği, elekaltı ayçekirdeği olarak üretim işlerimizde yer almaktadır.

Denizli Ayçekirdeği Fiyatları?

Ayçekirdeği fiyatları litre ve milim hesabına göre değişiklik gösterirken müşterilerin ne kadar alacağı gibi detaylarla belirlenmektedir. Toplu alımlarda fiyatta indirim sağlanırken normal sipariş etmek isteyen kullanıcıların fiyat için müşteri hizmetlerimizle iletişim kurabilirler.

Çivril Ayçekirdeği Sınıflandırma Nasıl Yapılır?

İlk olarak ön eleme ve temizleme aşamalarıyla başlayan çivril ayçekirdekleri daha sonra sınıflandırma aşamasına alınmaktadır. Burada her sınıflama değeri farklı olduğu için müşteri isteklerine göre sınıflama ve boylama değerlerini sisteme girerek işlem sağlanır.

Denizli Ay Çekirdekleri Nasıl Kavrulur?

Kavrulma sağlanması için gerekli ısı ortamı hazırlıkları yapılır. Daha sonra kavurma makinesine alınan çivril ayçekirdekleri kıvamını tutturana kadar makine içinde işlenir. Daha sonra gerçek lezzetine ulaşan ürünler hazırlanarak paketlenir.

Denizli Ayçekirdeği Eleme İşlemi Süreci?

Özel olarak seçilen doğal ayçekirdekleri içinde bulunan ayçekirdeği tozu, hafif taneler ve içinde yer almasını istemeyeceğimiz maddelerin çıkartılması sağlanır. Denizli ayçekirdekleri temiz eleme işleminden önce ön eleme işlemine tabi tutulduktan sonra tamamlanması için son aşamaya alınır.