AYÇEKİRDEĞİ TOPLAMA MERKEZİ

DENİZLİ AYÇEKİRDEĞİ
TADI DAMAKTA KALAN
LEZZET!

image

Kendine has özellikleri ve faydaları bulunan denizli ayçekirdeğinin en değerli özellikleri arasında yer alan protein özelliği ile günlük öğünlerinize takviye niteliğinde bir besin olarak tüketebilirsiniz. Hafızayı güçlendiren ve unutkanlığı gideren denizli ayçekirdeğinin sizde daha önce denemediyseniz daha fazla vakit kaybetmeden iletişime geçin!

image
DENİZLİ AYÇEKİRDEĞİ

ÜRETİM AŞAMALARI

image
image

DENİZLİ AYÇEKİRDEĞİ FAYDALARI;

image
Denizli ayçekirdeğinin diğer ayçekirdeklere oranla stresi daha çok azalttığı ve hafızayı güçlendirdiği bilinenler arasındadır.
E vitamini, folik asit, B5 ve B1 gibi içeiriği oldukça etkili minerallerle çevrilen denizli ayçekirdeğinin vücuda etkisi oldukça yüksektir.
İyi kolesterolü artıcı özelliği ile özellikle yetişkin bireylerin en çok tercih ettiği denizli ayçekirdeğinin içinde yer alan kardiyovasküler sistemi sayesinde kalp sağlığınızı koruyucu etkisi bulunmaktadır.
Beyin fonksiyonlarını güçlendirici etkisinin yanı sıra denizli ayçekirdeği içeriğinde yer alan bol miktarda magnezyum ile bağışıklık sisteminizi güçlendirir, özellikle mevsim geçişlerini daha hafif atlatmanızı sağlar.
Tırnak bölgelerinde beyazlaşma olan kullanıcıların her gün düzenli olarak bir avuç tüketmesi halinde beyazlaşma sona erecek daha sağlıklı bir parmak yapısına denizli ayçekirdeği ile kavuşacaksınız.
BAYÇELİK

DENİZLİ AYÇEKİRDEĞİ ÜRETİM KAPASİTESİ

image
Çivril Ayçekirdeği Tesisimiz yıllık 15.000 Ton Ayçekirdeği işleme kapasitesine sahip olup her geçen yıl kapasite arttırmak amacıyla hizmet vermektedir.
MERAK EDİLENLER

DENİZLİ AYÇEKİRDEKLERİ İLE İLGİLİ SORULAR

image

Bizimle iletişime geç  0 258 729 11 52

Denizli Ayçekirdeği Çeşitleri?

Beyaz ayçekirdekleri 6 mm Ayçekirdeği, 6,5 mm Ayçekirdeği, 7 mm Ayçekirdeği, elekaltı ayçekirdeği olarak sıralanırken siyah ayçekirdekleri ise 7.5 mm Ayçekirdeği, 8 mm Ayçekirdeği, elekaltı ayçekirdeği olarak çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Denizli Ayçekirdeği Fiyatları?

Denizli ayçekirdeği fiyatlarında hangi çeşidi tercih etmenize bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Talebinize göre örneğin  260-265 Hekto/Litre ve 73-78 milim standartları gibi istediğiniz şartlara göre fiyatları iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.

Denizli Ayçekirdeği Sınıflandırma Nasıl Yapılır?

Firmamızda ön eleme ve temizleme aşamalarından geçen ayçekirdekleri Sınıflandırma yapılmak üzere sınıflandırma ve boylama ünitesine gelir. Bu ünitede müşterilerimizin talep etmiş olduğu ölçülere uygun olarak sınıflama ve boylama yapılır.

Denizli Ay Çekirdekleri Nasıl Kavrulur?

Çekirdeklerin kavrulması için gerekli ısıyı ve ortamı sağlayan çekirdek kavurma makinesinde ay çekirdeklerini kavurmak oldukça önemli olup kıvamını ve lezzetini tutturmak için gerekli işlemlerden geçmektedir.

Denizli Ayçekirdeği Eleme İşlemi Süreci?

Naturel ayçekirdeğinin içinde bulunan hafif tane – taş – ayçekirdeği tozu, yapraklar vb.. yabancı maddelerin üründen ayrıştırılması gerektiğinden Firmamız bünyesinde naturel olarak alınan ayçekirdekleri önce Ön Eleme işleminden geçirilerek ikinci etapda temiz eleme safhasına geçmektedir.